Heals Like Magic

Zacznij w końcu współpracować ze swoją podświadomością

Ona naprawdę nie jest Twoim wrogiem! Poznaj szybki sposób radzenia sobie z nawracającymi chorobami, bólem i trudnymi emocjami.

Chcę zacząć korzystać natychmiast

Czy masz choćby

jeden z tych problemów?

Masz śmiałe plany i grafik rozpisany na co najmniej miesiąc do przodu. A jednak niemal za każdym razem jakieś choróbsko sprawia, że z niczym nie nadążasz.

Żyjesz w stresie. Jesteś bezsilna wobec upływającego czasu i osób wokół Ciebie. Zazdrościsz innym ludziom, którzy jakoś wszystko ogarniają, gdy Ty nie dajesz sobie z tym rady.

➤ Boisz się wielu rzeczy, choć na zewnątrz tego nie okazujesz. Masz trudność z wystąpieniami publicznymi, tłumem, jazdą samochodem. Brak Ci pewności, że sobie poradzisz.

Chcesz czuć się zadbana i piękna. A jednak trudno Ci zrzucić nadmiarowe kilogramy i skutecznie zadbać o skórę. Nie akceptujesz siebie w obecnym ciele, nawet jeśli to ukrywasz.

➤ Jesteś nerwowa, rozdrażniona. Starasz się, by nie odbijało się to na Twojej rodzinie, ale to się nie udaje. W związku z tym odczuwasz wyrzuty sumienia i czujesz się jeszcze gorzej.

Brak Ci energii do działania, bo ciągle bierzesz na siebie zbyt wiele. Ludzie chętnie powierzają Ci różne zadania, bo wiedzą, że zrobisz to świetnie. Uczysz się zdrowej asertywności, ale to wciąż za mało. 

Nie jesteś sama.

Każdego dnia z podobnymi trudnościami mierza się miliony kobiet na całym świecie.

Wpadają w zaklęty krąg stresu, strachu i chorób. Tkwią w nim latami, winę za ten stan przypisując swojemu otoczeniu lub sobie.

I nie jest tak, że nic z tym nie robią! Chodzą do lekarzy. Korzystają z pomocy specjalistów od medycyny alternatywnej. I tkwią w miejscu! Eksperci zarabiają na tym, że są w złym stanie. A nawet jeśli rzeczywiście chcą im pomóc, po prostu nie potrafią dać im trwałych efektów.

A co jeśli powiem Ci

że możesz żyć tak?

Budzisz się rano wypoczęta, wyspana. Czujesz, jak leniwy uśmiech wolno wypływa na Twoje usta, przeciągasz się i z pełnym spokojem zaczynasz dzień. Wiesz, że cokolwiek się wydarzy, będzie wspaniały.

Jesteś zdrowa. Nawet jeśli czasem zdarzy Ci się jakaś infekcja, szybko mija. Nie pamiętasz już, kiedy choroba zmogła Cię tak bardzo, że wyjęła Ci kilka dni z życiorysu.

Czujesz spokój, harmonię, radość. Cieszysz się z drobnych rzeczy. Zamiast widzieć wszędzie zagrożenia, dostrzegasz okazje. Zmiany już Cię nie przerażają. Wyzwania – nie przytłaczają. Cieszysz się życiem.

Masz zdrowe poczucie własnej wartości. Skończyłaś już dawno z umniejszaniem sobie i braniem na siebie zbyt wiele. Krok po kroku tworzysz życie, o jakim marzysz.

Wszystko przychodzi Ci łatwiej. Ludzie lubią z Tobą przebywać, bo zarażasz spokojem i optymizmem. Patrzą na Ciebie jak na mistrzynię Zen. A Ty – tylko lekko się na to uśmiechasz.

Takiego życia właśnie chcę!

Widzisz, mistrzowie Zen nie zawsze byli tacy uśmiechnięci.

Każdy z nich kiedyś był dzieckiem. Wrzeszczał, gdy był głodny. Płakał, gdy czuł się samotny. Co było nawet całkiem zdrowe. Potem jednak przeszedł odpowiednie szkolenie i w jego życiu zapanowała harmonia.

To nie było dotknięcie czarodziejskiej różdżki. To był proces. Gorzej, że proces ten trwał latami. A co jeśli teraz możesz osiągnąć stan przyjemnego spokoju i zdrowia znacznie szybciej niż mistrz Zen?

Jak to możliwe?

Istnieje prosta metoda, która pozwala współpracować z własną podświadomością, zamiast z nią walczyć.

Być może próbowałaś już medytacji lub technik takich jak EFT, psychobiologia czy psychoterapia. Ja proponuję Ci coś, co nie ma wad powyższych metod.

O czym mówię? O sanomentologii. Bo właśnie z niej skorzystasz w programie Heals like Magic, który pomógł już wielu kobietom w dokładnie takiej sytuacji, jak Twoja.

Te dziewczyny żyją teraz harmonijnie. Są podziwiane przez swoje otoczenie. I same czują się dobrze we własnym ciele i umyśle. Powiem Ci tyle. Ty też tak możesz!

Jak działaja nagrania sanomentologiczne w programie

heals like magic?

Sanomentologia opiera się na dwóch technikach. Świadomych snach i mediacjach z podświadomością.

Na początku każdej sesji wykorzystywane są również techniki relaksacyjne. Dzięki nim częstotliwość Twoich fal mózgowych obniża się do takiego poziomu, jakiego doświadczasz podczas snu. Bo właśnie wtedy Twoja podświadomość może działać naprawdę głęboko. Możesz być przy tym całkowicie świadoma! A jeśli zaśniesz, w żaden sposób nie zakłóci to przebiegu sesji, bo Twój umysł słucha cały czas.

Później sanomentolog wskazuje Twojej podświadomości konkretne tematy, by zwrócić na nie jej uwagę. W Twoim ciele pojawiają się wówczas odruchowe reakcje na to, co dla Ciebie trudne. Może to być lekki ucisk, bulgotanie w żołądku i tym podobne symptomy. Nic groźnego, zresztą wrażenie to szybko mija.

A potem? Sesja zachęca Twoją podświadomość do dotarcia do źródła choroby lub trudnej emocji. Twój umysł oczyszcza to źródło samodzielnie. W Twojej wyobraźni mogą się wówczas pojawić obrazy i skojarzenia podobne do tego, co widzisz podczas snu. Właśnie w ten sposób świadomy umysł próbuje Ci pokazać, że podświadomość coś w tym momencie robi, układa, uzdrawia.

Na koniec otwierasz oczy i obserwujesz efekty sesji w Twoim życiu. Możesz pobawić się w interpretację sesji, ale wcale nie musisz tego robić. To działa nawet wtedy, gdy nie rozumiesz, co się stało lub nie wierzysz w działanie świadomych snów.

Co wyróżnia

sanomentologię?

To metoda niezwykle skuteczna, a jednocześnie lekka, łatwa i przyjemna. I taki dokładnie jest program Heals like Magic, z którego możesz zacząć korzystać już dziś.

Koniec z logicznym docieraniem do przyczyn chorób i odruchowych reakcji.

W klasycznej psychoterapii i wielu technikach alternatywnych próbujesz zrozumieć swój problem, zamiast go rozwiązać. Tymczasem źródło problemu tkwi w podświadomości, do której logiką trudno dotrzeć.

Nie musisz mierzyć się z trudnymi emocjami związanymi z problemami.

Większość metod uzdrawiania ciała i emocji opiera się na ciężkiej pracy. Często jest to ciężka praca terapeuty. Lecz również Ty płacisz emocjonalny koszt za dotykanie ran z przeszłości. Tu tego nie ma!

Zakładasz słuchawki na uszy i to wystarczy. Nawet jeśli masz czas tylko przed snem.

Nagrań sanomentologicznych słuchasz według potrzeb. Nie musisz zajmować się wszystkim od razu. Wystarczy włączyć sesję, która dotyczy tematu, z którym akurat się mierzysz.

Wykorzystujesz produktywnie czas wolny.

Wyobraź to sobie. Masz jasny powód, by powiedzieć otoczeniu, że teraz pracujesz nad sobą. Jednocześnie w trakcie słuchania nagrań możesz nawet zasnąć, to w ogóle nie wpływa na efekt. Śpisz i jednocześnie się rozwijasz!

To czysta praktyka, bez zbędnych lekcji teoretycznych.

Czy nie masz już dość kursów i porad, w których słyszysz tylko teorię? Tak naprawdę nie masz czasu na zgłębianie przyczyn. Chcesz pomóc sobie w chorobie, zmienić swój sposób reagowania lub odzyskać spokój!

To działa znacznie głębiej niż jakakolwiek inna metoda.

Sanomentologia pozwala Ci dotrzeć do podświadomych przyczyn chorób, reakcji emocjonalnych i schematów działania. Co najlepsze, Twój podświadomy umysł sam je uzdrawia.

To tak w ogóle można?

Dobre, prawda? Odpowiem Ci teraz na jeszcze jedno ważne pytanie. Co otrzymujesz, 

dołączając do programu Heals like Magic?

Dostęp do wygodnej platformy ze wszystkimi nagraniami sanomentologicznymi, jakie znalazły się w programie do tej pory. Zobacz przykładowe sesje, które już tu są.

Zapalenia i infekcje gardła

Odchudzanie i kształtowanie sylwetki.

Objawy i skutki zakażenia wirusowego, w tym COVID-19.

Otwarcie się na przyjemności fizyczne i czucie ciała.

Alergie, uczulenia, nietolerancje.

Strach.

Stres.

Niepokój.

Miłość i pewność siebie.

Samotność i emigracja.

Rozczarowanie i satysfakcja, spełnienie, zachwyt.

Pamięć, koncentracja, przyswajanie i przekazywanie wiedzy.

Języki obce – traumy z czasów szkolnych, otwarcie się na przyswajanie i komunikowanie się w językach obcych.

Poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.

Poczucie winy i przebaczenie.

Poczucie celu i działanie.

Żałoba i poczucie straty.

Strach przed brakiem pieniędzy i odejściem z etatu.

Doceniam to, co przychodzi łatwo.

Czas i cierpliwość – zaburzenia w poczuciu czasu są źródłem chorób tarczycy.

Prawidłowa postawa ciała i oddech.

Twarz – niedoskonałości, przebarwienia, zmarszczki, napięcia i emocje zapisane na twarzy.

Piersi.

Tłuszcz na brzuchu.

Odzyskanie spokoju w sytaucji traumatycznej – wybuch wojny, wypadek, dramatyczne wydarzenia.

Korki uliczne, tłumy, wyjazdy – sesja przed sezonem urlopowym, wyjazdami na święta i wakacje.

Bezsilność i niemoc.

Zazdrość vs. radość ze szczęścia innych ludzi.

Odwaga.

Pokora i wdzięczność.

Orientacja w terenie, czucie ciała i emocji.

Manifestacja celów i sukcesu.

Pobudzenie kreatywności.

Odpuszczanie kontroli, sprawowanie kontroli, bycie kontrolowanym.

Wiara w siebie, ciało i tolerancja.

Jestem zdrowym, szczęśliwym i bogatym człowiekiem.

Jestem zdrowym, szczęśliwym i bogatym człowiekiem.

Słowa mają moc – uwolnij negatywne powiązania ze słowami.

Ten program jest dla mnie stworzony

Prócz tego otrzymujesz dostęp do dwóch bardzo uniwersalnych sesji.

Każda z nich ma ogromną moc. Widzisz, prowadzę również konsultacje 1:1. Niejednokrotnie wystarcza tylko jedna z tych sesji, by rozwiązać problemy emocjonalne i zdrowotne, z którymi moi klienci nie mogli sobie poradzić latami!

Emocjonalny reset

Przydaje się, gdy w wyniku innej sesji lub wydarzeń życiowych uwolnią się intensywne emocje. Sesja ta służy bezpiecznemu rozładowaniu ich. Tym samym pozwala harmonijnie funkcjonować przy dużych skokach rozwojowych i trudnych, życiowych doświadczeniach.

Uniwersalne mediacje z podświadomością

Przydadzą Ci się do rozwiązania dowolnego problemu dotyczącego ciała lub emocji. Możesz więc wstępnie zabrać się za coś, czego jeszcze w programie nie ma!

I jak?

Tu nie ma żadnych ukrytych kruczków

Masz już w sobie gotowość na to, by ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie? Dołączając do programu Heals like Magic, zdobywasz narzędzie samorozwoju, jakiego na rynku jeszcze nie było.

Powiedz, jak długo jeszcze chcesz się czuć źle ze swoim życiem? Ile dni ze swojej przyszłości masz zamiar poświęcić na choroby i nerwy?

Nie musisz tego znosić, możesz wybrać inaczej. To Ty jesteś twórczynią swego życia. Pomóż sobie – łagodnie, przyjemnie i spokojnie. Bo to wpłynie na każdą jego sferę.

Możesz skorzystać z programu na dwa sposoby.

W każdym z nich natychmiast zyskujesz dostęp do wszystkich nagrań w panelu.

Opcja dla Ostrożnych

Zamawiam Heals like Magic w subskrypcji miesięcznej. Chcę to sprawdzić, przekonać się, jak to działa i dopiero wtedy podjąć decyzję.

Opcja dla Zdecydowanych

Zamawiam Heals like Magic w subskrypcji rocznej. Wiem już, jakie cuda dzieją się w Twoich programach. To dla mnie oczywisty wybór.

Kim jestem i dlaczego mogę Ci pomóc?

Nazywam się Aleksandra Dahai. Jestem sanomentolożką III, najwyższego stopnia. Jako jedyna mam też uprawnienia do szkolenia sanomentologów na terenie Polski.

Praca sanomentologa zawsze zaczyna się od pomocy samemu sobie. Dlatego z sanomentologii korzystam od dawna w codziennym życiu i wcale nie mam zamiaru przestać.

To dzięki niej zrzuciłam 20 kg. Wyleczyłam uciążliwe bóle głowy, problemy z zatokami i zapalenie stawów w całej lewej połowie ciała. Uzdrowiłam też moje emocje. Mam w sobie zdrowy ogień, zamiast poprzedniej frustracji i nerwowości.

Program Heals like Magic stworzyłam jako pomoc w codziennych trudnościach dla kobiet przeciążonych częstym chorowaniem lub trudnymi emocjami. Patrzę na niego z dużym ciepłem, bo wiem, jak piękne daje efekty. Pragnę, by wniósł w Twoje życie spokój i radość, za którymi tęsknisz.

Zastanawiasz się, którą opcję wybrać?

Zobacz opinie kilku osób

które już są w programie.

„Mogłabym długo opowiadać o tym, co zmieniło się w moim życiu, odkąd poznałam sanomentologię. Ale to temat chyba na odrębny wykład 🙂 Zaczęłam tańczyć w zespole, zatańczyłam z zespołem w finale „Polska od kuchni” na PGE Narodowym. Odważyłam się na sesję kobiecą i uwielbiam oglądać zdjęcia z niej. Zaczęłam jeździć na skuterze, a bałam się motorów. Zrezygnowałam z pracy na etacie.

Miałam dzisiaj wystąpienie publiczne i ponoć całkiem dobrze poszło. A do niedawna miałam dużą traumę w związku z wystąpieniami publicznymi. Itd. Itp. Jak może być jeszcze lepiej?”

Kasia

„Przed sesją świadomego snu byłam bardzo spięta i rozdrażniona. Problemy i rozbicie wynikające z obecnie panującej sytuacji spowodowały, że usiadłam do sesji pełna nadziei na spokój i zajęcie głowy czymś przyjemnym i lekkim 🙂 Podczas sesji było spokojnie i miło. Jedynym dość agresywnym działaniem było rozwalanie ze złością drzwi z napisem „więzienie”.

Dwa kolejne dni po sesji były rozbiegane i trochę nerwowe, ale już kolejny dzień przyniósł spokój i opanowanie oraz większą chęć do zwykłych czynności dnia codziennego. Zobaczymy, jak poukłada się dalej. Szczególnie sprawa w pracy, bo ten temat wzięłam ze sobą na sesję.”

Joanna

„Nawet nie wiesz, jak mi ratujesz tyłek co wieczór. Już chyba znam na pamięć Twoje nagranie. Najlepsza tabletka nasenna. Jak mnie bolało całe ciało i nie mogłam nawet leżeć, to słuchałam wieczorem, w nocy i nad ranem, jak się budziłam.

Jak mam też jakiś problem przez jakąś nietolerancję i źle się czuję, to też słucham przed snem i budzę się rano jak nowa.”

Katarzyna

„Tak, czuję się lepiej. Mam wrażenie, że odłączyłam się od całej tej dramy. Zdecydowałam też, że nie odpuszczę, gdy moja rodzina do mnie wróci. Są okropni w przepraszaniu. Dlatego zazwyczaj wracają, jakby nigdy nic. Jednak słowa, które do mnie powiedzieli, nie są ok. I nie będę akceptować takiego zachowania.”

Stasja

„Ola, dziękuję. Czuję wsparcie już w samym Twoim głosie. Wyciągasz energię pięknie do góry. Posyłam wdzięczność w Twoim kierunku.

Dziękuję Ci też za ostatnią sesję. To było mocne i trafione. Puściło mi coś dużego. Czuję się inaczej w swoim ciele. Zrzuciłam wiele nadmiarowych kilogramów z barków. Cóż za wspaniałe doznania. Wdzięczności, za wszystko, co robisz.”

Kaja

„Powoli wszystko wraca do normy. Osoby w pracy zauważają moją radość. Bóle znikają i mam więcej chęci do działania.”

Lucyna

Czy program

Heals like Magic pomoże każdemu?

Nie. To program wspomagający zdrowie emocjonalne i fizyczne. Choć jego efekty są często niesamowicie zaskakujące. Wiesz już, jakie tematy poruszyłam w nim do tej pory. Są jednak takie trudności, które wymagają mocniejszych środków.

Jeśli cierpisz na migrenę, mierzysz się z uzależnieniem, toksycznymi relacjami lub ciężką, przewlekłą chorobą,

zapisz się do mnie na Proces 1:1. Użyję wtedy wszystkich dostępnych metod, by Ci pomóc.

Gdy Twoim celem jest przełamanie blokad w biznesie,

mam dla Ciebie osobny program związany z Ruchem Kobiet Wyzwolonych nie tylko finansowo. Tam przejdziesz przez przyspieszony proces. Pozwoli Ci to stworzyć dzięki Twojej firmie życie, jakiego od zawsze pragnęłaś.

Jeśli chcesz zostać sanomentologiem,

w Healsie na sobie sprawdzisz jak działają nagrane sesje audio i jakie tematy możesz rozpracować mając do dyspozycji protokoły z różnych poziomów Sanomentologii. A do warsztatów możesz dołączyć jak tylko się zdecydujesz, materiały kursowe czekają na Ciebie. Zajęcia praktyczne odbywają się online co kilka miesięcy. 

Jeśli natomiast szukasz wsparcia w nawracających infekcjach, chcesz zadbać o swoje ciało i emocje w codziennym życiu… Nie znajdziesz nic łatwiejszego. A jednocześnie tak skutecznego.

Mówię to, bo sama latami szukałam idealnej metody. Jeśli czegoś mogłam spróbować, próbowałam. I nic, dosłownie nic nie pomagało. Dlaczego? Bo inne metody wymagały albo babrania się w trudnych emocjach, albo czekania na efekty latami. Ewentualnie problemy powracały po pewnym czasie, zwykle ze zdwojoną mocą. A tego nie lubię.

Tu tego nie ma. Z programem Heals like Magic realnie rozwiązujesz swoje problemy ze zdrowiem i dbasz o emocje. A nie tylko markujesz działania, by udawać przed sobą, że coś robisz.

Dołączając teraz

masz gwarancję stałości abonamentu

Liczba sesji w panelu zwiększa się z tygodnia na tydzień. Opłata subskrypcyjna będzie więc rosła wraz ze wzrostem wartości programu Heals like Magic.

Dołączasz dziś? Twój abonament nie wzrośnie. Za kilka dni lub miesięcy za wejście do programu i abonament trzeba będzie zapłacić więcej.

Możesz mieć zdrowie i emocje, jakich inni będą Ci zazdrościć!

Gdy Twoje ciało i emocje są zdrowe, podejmujesz lepsze dla siebie decyzje, także te finansowe. W rezultacie masz siłę i odpowiednie nastawienie, by żyć harmonijnie i odważnie.

Nie tracisz też czasu i pieniędzy na coraz to nowe terapie, które często powodują w organizmie więcej szkód, niż leczą. Dołączenie do programu Heals like Magic to w rezultacie czysta oszczędność. Zdrowia, czasu, nerwów i pieniędzy zarazem.

To jak? Jesteś gotowa na spokój i harmonię?

Jestem gotowa jak nigdy!