Quantum Rich

Dlaczego tylko niektóre przedsiębiorczynie

nie doświadczają bankructwa i są w pełni zadowolone ze swego życia?

Znam Cię. Kupuję natychmiast!

Czy gdzieś w głębinach Twojej podświadomości nie ukrywa się ta prosta myśl?

Mogę stracić wszystko w mgnieniu oka

Już tego doświadczyłam. Miałam świetnie prosperujący biznes. Lecz jedna zła decyzja sprawiła, że wszystko poszło w cholerę. Może był to wspólnik lub partner, który zostawił mnie z ogromnymi długami. Może zły dobór podwykonawcy, usługodawcy czy inwestycji.

➤ Teraz buduję firmę od nowa. Odnoszę sukcesy. I to spore. A jednak wciąż się boję. Boję się, że historia się powtórzy.

Przecież za każdym razem budowa kolejnego biznesu odbywa się jakimś kosztem. Płacę za nią relacjami i moim zdrowiem. I czasem, którego choć coraz więcej robię, wciąż do diabła nie mam!

Jestem w trybie przetrwania. Czekania. Cały czas ostrożnie wydaję pieniądze. Czuję, że gdy wyjdę z tego trybu, będę chciała sobie odbić, zaszaleję i znowu wpadnę w kłopoty. I mam już tego serdecznie dość.

Czy nie mogłabym w końcu zbierać owoców mojej pracy? Dojść do punktu, w którym nie muszę się już starać, pieniądze same płyną?

I nie bać się, nie urabiać się po łokcie bez końca, byle tylko uciec od tej myśli, że to zniknie. Jak wcześniej zniknęło. A przez to tracę życie na ciągłą pracę. I boję się, że po kolejnym upadku zwyczajnie się nie podniosę?

Towarzyszy mi zimny strach, że bieda, bezsilność, upokorzenie wrócą. I jest to strach tak silny, że nikt nie powinien go doświadczać. A już zwłaszcza ja! Już dość przeszłam!

A gdybyś tak wreszcie:

Miała tyle pieniędzy i czasu wolnego, że jeździsz dokąd chcesz, z kim chcesz i na jak długo chcesz? Bez lęku, że coś w tym czasie się sypnie, że czegoś musisz dopilnować?

Zatrudniała najlepszych specjalistów do obsługi Twojego biznesu? I mogła rzucić pracę na kilka tygodni? Bo wiesz, że wszystko jest zorganizowane, zadbane, ogarnięte przez ludzi, którym w 100% ufasz?

Nie musiała martwić się o zarabianie, bo masz pieniądze na zapas, na najbliższe kilka lat wygodnego życia?

Zajmowała się tylko tym, co najbardziej lubisz w swoim biznesie. Więc jego prowadzenie sprawia Ci autentyczną frajdę?

Mogła się w końcu raz na zawsze odprężyć? Bo wiesz, że ktoś lub coś jest po Twojej stronie i nad Tobą czuwa?

Miała wymarzoną, wspierającą rodzinę i niezależność finansową jednocześnie? I czuła zadowolenie, spełnienie. Miała poczucie sensu w życiu, bo wiesz, że masz komu zostawić to, co zbudujesz?

Dysponowała takimi pieniędzmi, że możesz pomagać potrzebującym dzieciakom, otworzyć szkołę na swoich zasadach, założyć wioskę ludzi rozwijających się i wspierających, bo tak?

Miała poczucie, że masz już za sobą wszystko, co trudne? Wiedziała, że Twoje życie nie kręci się już wokół zarabiania?

Tego właśnie chcę, tego szukam! Prowadź!

Na razie trudno Ci to sobie wyobrazić, prawda?

I jest ku temu konkretny powód. Ten sam, który ładuje Cię w znienawidzone, zaklęte kręgi w biznesie. Ten sam, który sprawia, że jeszcze tego wszystkiego nie masz.
Podjęłaś w swoim życiu jedną błędną decyzję. Lecz nie była to ta decyzja, która doprowadziła Twój pierwszy biznes do upadku. To nie był zły wspólnik, partner, kontrahent, usługodawca, podwykonawca czy nietrafiona inwestycja.
To była decyzja podświadoma. Decyzja, której nawet nie pamiętasz. Decyzja, która chroni Cię przed sukcesem, o jakim marzysz. Dlaczego? Bo Twój umysł myśli, że jesteś zagrożona, gdy go osiągasz.
Coś stało się w Twoim dzieciństwie. I spowodowało ból, którego nie mogłaś znieść. Ból tak ogromny, że podjęłaś decyzję, by więcej go nie czuć.
Dlatego przyrzekłaś sobie, by już nigdy nie ufać. By nie otwierać serca. By nigdy nie wpaść w stare pułapki. By nie czuć. By zawsze martwić się na zapas. By zawsze być w trybie walki o przetrwanie. By zawsze być niespokojna. By robić sama, ja sama, jak najwięcej. By zawsze być w mentalności biedy i braku spełnienia.
A wtedy, gdy świetnie zarabiasz, gdy już niemal masz to, czego od zawsze chciałaś, Twoje życie robi taktyczną woltę. I wracasz do punktu wyjścia.

Ten zaklęty krąg istnieje tylko w Twojej głowie!

A jak Ci miesza.
Powstał, bo był idealnym rozwiązaniem, gdy byłaś dzieckiem. Lub pod wpływem starych programów rodowych. I nadal działa!

Gdy jesteś blisko swoich marzeń, włącza się i rujnuje Ci życie. Poprzez prokrastynację, fałszywą intuicję opartą na strachu, perfekcjonizm, izolację, unikanie lub uzależnienia.

A co jeśli wreszcie będziesz zarabiać jak nigdy wcześniej, bo nigdy więcej nie będziesz musiała być w trybie przetrwania? I to tylko dzięki temu, że napiszesz dziś jednego maila?

Bo tylko jeden mail, jedna bardzo prosta ankieta.

Tylko tyle dzieli Cię od programu

Quantum Rich

Jest tylko jedna trudność. Skoro udaje Ci się tworzyć Twój biznes znów od zera, jesteś kobietą świadomą. Przeszłaś już pewnie wiele procesów, które miały rozpracować Twoje szkodliwe programy. I byłaś pod wrażeniem… O, byłaś! Byłaś pod wrażeniem braku jakichkolwiek efektów.

Nigdy więcej! Proces

Quantum Rich

to ostateczny sposób na złamanie kodu sukcesu w Twojej podświadomości dzięki serii 12 indywidualnych sesji sanomentologicznych z jedyną trenerką sanomentologów w Polsce.

Sanomentologia to metoda pionierska na polskim rynku. Nie ma nic wspólnego z żadną techniką, z której korzystałaś do tej pory.

Korzystając z sesji sanomentologicznych, nie musisz świadomie przeżywać swoich traum na nowo. Wiele metod uzdrawiania starych schematów działania opiera się na retraumatyzacji. Musisz przypominać sobie trudne zdarzenia. Nawet te, które nie bez powodu zakopałaś głęboko w podświadomości. Tu tego nie doświadczysz.

Podczas sesji sanomentologicznych docieramy do źródła Twojego problemu, pracując bezpośrednio z podświadomością. Na początku wprowadzam Cię w stan przyjemnego rozluźnienia. W tym stanie Twój umysł jest skłonny do rozwiązania starych wzorców i zdefiniowania nowych, zdecydowanie bardziej adekwatnych dla Twojej obecnej sytuacji życiowej. 

Nie podajemy mu przy tym sugestii, jak rozwiązać Twój problem. On już to wie! Wystarczy pokazać mu problem w sposób, który jest dla niego zrozumiały. I wtedy sam znajdzie rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

To wszystko sprawia, że sesje sanomentologiczne są niezwykle łagodne w odbiorze. A działają skuteczniej niż jakakolwiek inna metoda.

Po pełnej serii 12 sesji, Twój stary program braku i biedy będzie nareszcie rozbrojony. Co najlepsze, program 12 sesji tworzę specjalnie dla Ciebie. Podążam w nim za tym, co pojawia się w Twoim życiu podczas procesu.

Pokaż mi, jaka jest cena.

Co daje Ci seria 12 sesji indywidualnych?

Quantum Rich?

➤ Rozpracowujesz programy, które utrzymują mentalność biedy. Traumy, uwarunkowania, uzależnienia, relacje z mamą, tatą i całym rodem.

Przełamujesz blokady mentalne, wpływające nie tylko na pieniądze. Ale również na sposób, w jaki tworzysz relacje przyjacielskie, miłosne i rodzicielskie. A także na Twoje zdrowie.

➤ Przyglądasz się temu, kim naprawdę jesteś i czego naprawdę pragniesz. Ty. Nie Twoi rodzice, partner czy dzieci. Kim jesteś, a nie kim powinnaś być według innych. Czy pozwalasz sobie być sobą?

Otwierasz się na to, że wszystko w życiu może przyjść łatwo, bez wysiłku. Bez martwienia się, szarpania, zamartwiania. Pozwalasz dobrym rzeczom się wydarzać. Ot tak, po prostu.

➤ Budujesz stabilne poczucie własnej wartości, którego nikt już nie złamie. I nie odbierzesz go samej sobie. Odzyskujesz miłość i szacunek do siebie. Bo od tego zaczynają się zawsze zdrowe relacje.

Odzyskujesz prawidłową relację z ciałem. Kończysz z zamykaniem się na odczucia lub z odbieraniem każdego bólu jako niemożliwy do wytrzymania. A także ze skupianiem się na cierpieniu innych, by tylko nie zająć się sobą. Otwierasz się na przyjemności, jakie oferuje życie.

Rozbrajasz lęki, wyrzuty sumienia i poczucie winy. Bo już najwyższy czas z nimi skończyć! I robisz to za pomocą niezwykle skutecznej metody.

Przywracasz w sobie męską i żeńską energię do równowagi. Kończysz z zaburzoną proporcją pomiędzy dawaniem i braniem.

Docierasz do źródła blokad, nie tylko do wierzchniej warstwy stojących za nimi problemów. To dzięki temu po zakończeniu procesu stare programy nie mają już na Ciebie wpływu.

To, co tutaj widzisz, już może imponować. Lecz to tylko wierzchołek góry lodowej, pod którą kryje się prawdziwa głębia. Proces Quantum Rich to zmiana, jakiej się nie spodziewasz. By była dla Ciebie jak najbardziej korzystna, podążymy za wszystkim, co pojawi się w trakcie procesu.

Mam już serdecznie dość wracania do punktu wyjścia.

Co stanie się, gdy skorzystasz z programu indywidualnego

QUANTUM RICH?

Na początku poczujesz wyraźną ulgę. Będziesz wiedzieć, że zaraz dasz solidnego kopa wszystkim starym programom, ładującym Cię w biedę raz za razem. Że zrobisz to raz, a solidnie, do końca. I nie będziesz musiała już nigdy wracać do tematu.

W tym momencie odczytuję Twoją wiadomość i umawiamy się na spotkanie online. Prowadzę rozmowę tak, byś powiedziała mi o wszystkim, co Cię w biznesie wkurza. Byś opisała mi swoje zaklęte, biznesowe koła.

Następnie powstaje Twój program 12 sesji Quantum Rich. Program elastyczny, który będziemy w trakcie dostosowywać. Spotykamy się na pierwszej sesji. Doświadczasz na własnej skórze działania najpotężniejszych sesji sanomentologicznych, jakie istnieją.

Na czas trwania procesu otrzymujesz też dostęp do nagrań sesji z trzech programów grupowych, które prowadzę. Oznacza to, że możesz do woli korzystać z sesji z Prosper like Magic, Heals like Magic i Slims like Magic! Osobiście wskażę Ci te nagrania, które uzupełnią nasz indywidualny proces.

Po przejściu procesu Quantum Rich, Twoje programy biedy, kontroli, napięcia i błędnych decyzji są zakończone. Zimny strach, którym jesteś już tak zmęczona, znika. Jesteś otwarta na szczęście, zdrowie, wspierające relacje i bogactwo, o jakim dotąd nie śniłaś. Przyciągasz je, naturalnie. Wybierasz działania, które do nich prowadzą. I nie interesują Cię inne drogi.

Chcę przejść mój własny proces

QUANTUM RICH

Jaka to inwestycja?

Ten proces to:

 

 • 12 indywidualnych, najpotężniejszych sesji sanomentologicznych z jedyną trenerką sanomentologów w Polsce (wartość 800 zł x12=12 000 zł)
 • Dostęp na 6 miesięcy do nagrań trzech programów: Prosper like Magic (wartość 2400 zł), Heals like Magic (wartość 954 zł) oraz Slims like Magic (wartość 598 zł)
 • Indywidualne wskazówki dotyczące sesji uzupełniających i pełne wsparcie podczas całego procesu (wartość 3000 zł)

To wszystko możesz mieć za 15 000 zł przy płatności jednorazowej lub 5 500 zł miesięcznie, jeśli chcesz rozdzielić inwestycję na 3 raty.

  Jesteś gotowa, by raz na zawsze rozprawić się z mentalnością biedy i braku w Twojej podświadomości?

   Zobacz, co mówią

   o sanomentologii osoby,

   które już korzystają z tej oferty.

   „Mnie ujęła prostota, szybkość działania i te miny klientów po sesji – bezcenne. Są lżejsi i spokojniejsi od razu.

   Kasia

   „Świadomy sen w drugi dzień po śmierci mojego członka rodziny pomógł mi przeżyć w spokoju odejście bliskiej osoby.”

   Danuta

   „Dziękuję, kochana, za dzisiejszą sesję i dużo cierpliwości. Jestem bardzo wdzięczna. I fajnie widzieć w Tobie normalnego człowieka. Dzisiaj pod wieczór przyszedł z kwiatami mój absztyfikant. Wygląda na to, że dalej będę się rozkoszować słodkimi pocałunkami i nie tylko.”

   Basia

   „Wysłuchałem dziś (sesji) w inny sposób niż zwykle. Karmiłem mojego ojca i słuchałem z telefonu. Ojciec też słuchał. Jedzenie obiadu szło mu powoli, więc wysłuchaliśmy w całości. Oczywiście nie zamykałem oczu, tylko słuchałem, nie zawsze z uwagą. Po zakończeniu nagrania po kilkunastu minutach przyszedł mi do głowy pomysł, na który czekałem od dawna. Jak się mogę przedstawiać w internecie i dawać sobie okazję do zarabiania pieniędzy.”

   Tomek

   „Hej, miałyśmy sesję jakieś pół roku temu. To, co się od tamtej pory wydarzyło, jest niesamowite. Czuję się, jakby ktoś zdjął ze mnie ograniczenia albo spuścił mnie ze smyczy. Jestem teraz bardzo ciekawa nowych rzeczy. Chciałabym przeżywać, doświadczać, korzystać z życia, bawić się nim. Stałam się bardzo niezależna i skupiona na swoich potrzebach.”

   K.

   „Na sesję umówiłam się z ciekawości. Znałam Olę i wiedziałam, że nie stanie się nic złego. Ufałam jej i czułam się bezpiecznie. Generalnie nie miałam żadnych oczekiwań związanych z sesją. Nie miałam konkretnych potrzeb, problemów, nad którymi chciałam pracować.

   I zdarzyło się coś niezwykłego. Wiele lat temu straciłam kogoś bardzo bliskiego. Nigdy nie miałam szansy pożegnać się z tą osobą. Dzięki sesji mogłam to zrobić. Po sesji pozornie nie wydarzyło się nic spektakularnego w moim życiu. A jednak drobne kawałeczki zebrały się na poprawę mojego samopoczucia. 

   Niby nic, a stałam się bardziej spokojna wewnętrznie, pewniejsza siebie. Jakbym zrzuciła z siebie duży balast, o którym nie wiedziałam, że go noszę. Niby nic, a jakoś przestałam mieć ochotę na kieliszek wina wieczorem. Niby nic, a jakoś samo z siebie spadło na wadze 3 kg. Niby nic, a rodzina zauważyła, że jestem po prostu weselsza. 

   Zaczęłam zauważać i doceniać dobre rzeczy, dobre jedzenie i zrobiło się po prostu przyjemnie.”

   Monika

   „Przyszłam do Oli całkowicie załamana. W dniu wybuchu wojny na Ukrainie. Byłam wtedy krótko przed startem mojej marki, nad którą pracowałam od roku. Start strony się opóźniał. Nie miałam już pojęcia, czy kiedykolwiek ją zobaczę. A emocje związane z sytuacją polityczną przytłoczyły mnie do końca. 

   Miałam wrażenie, że teraz nikt nie zapłaci za moje usługi, niezależnie od tego, jak były wartościowe. Bałam się, że ludzie pochowają pieniądze, by oszczędzać je na ewentualną ucieczkę. Że nie będą inwestować w swój rozwój i swoje firmy. I był to strach, który całkowicie mnie już paraliżował.

   Po sesji, najprostszej z możliwych, poczułam spokój. Jakbym wyzerowała emocje. W następnym dniu nic się nie działo, po prostu odpoczywałam. A wieczorem zamieściłam pierwszego posta na swoim Instagramie. W spokoju, w pełnym zrozumieniu, z czym zmagają się teraz kobiety prowadzące własną firmę, jak ja. Post pomocny i przełomowy, który zdobył mi serca wielu osób.

   I działałam dalej. W harmonii. Odstawiłam na bok strach, po prostu spokojnie robiłam swoje. W tydzień później moja strona magicznie już stała. Dziś moja firma spokojnie prosperuje. Bo dzięki sesjom Oli strach przestał na mnie wpływać.”

   Agnieszka

   Kim jestem?

   I co sprawia, że warto podjąć współpracę właśnie ze mną?

   Nazywam się Aleksandra Dahai. Jestem jedyną trenerką sanomentologów na terenie Polski. Nie tylko prowadzę sesje sanomentologiczne. Uczę też innych, jak to robić.

   Na całym świecie jest tylko 300 sanomentologów. I tylko kilku trenerów sanomentologii. Tylko mi twórca tej metody zaufał na tyle, by powierzyć mi uczenie kolejnych specjalistów w naszym kraju. A to oznacza, że przechodząc proces przy mnie, możesz być pewna, że nie znajdziesz bardziej fachowej osoby.

   Do tego masz pewność, że Cię zrozumiem i nie będę oceniać. Nie jestem święta, mam swoje doświadczenia. Dobrze wiem, jak to jest budować biznes na zgliszczach. I postawić go w końcu stabilnie. Zaczynając od głowy.

   Czy proces Quantum Rich jest dla Ciebie?

   Będę brutalnie szczera. Nie stworzyłam go dla każdego.

   ŚWIETNIE SIĘ W NIM ODNAJDZIESZ JEŚLI:

   • Znasz dobrze biedę i nigdy nie chcesz do niej wracać.
   • Przeszłaś już raz bankructwo i postawiłaś biznes od zera.
   • Wiesz dobrze, że podświadome programy kształtują Twoje życie.
   • Chcesz zmienić mentalność braku w pełną satysfakcję życiową. Szukasz tylko odpowiedniej metody.

   Z TYM NASTAWIENIEM NAWET NIE PRÓBUJ:

   • Nie znasz mnie, nie wiesz jeszcze, czy mi zaufać.
   • Nie próbowałaś jeszcze sanomentologii.
   • Nie masz czasu na regularne sesje, bo masz tyle na głowie.
   • Szukasz kogoś, kto ułoży Ci strategię biznesu. Tu pracujemy nad blokadami, które masz w sobie.

   Tej jednej decyzji nie odwlekaj.

   Chcesz czekać, aż program biedy, który wciąż nosisz, znowu się uruchomi?

   On działa cały czas. Widzisz go w każdej chwili, gdy odwlekasz działanie z lęku przed podjęciem złej decyzji. Za każdym razem, gdy jesteś zbyt zmęczona, by działać. Zawsze, gdy zdrowie sprawia, że zabierasz się za to, co ważne, jutro.

   Na indywidualny proces Quantum Rich przyjmuję jednocześnie tylko 2, 3 osoby. Jeśli jest teraz miejsce, nie zwlekaj. To jest Twój czas na skorzystanie z tej metody.

   Odpowiadam Ci na kilka pytań.

   Masz pytania?

   Mam na nie odpowiedź.

   Jak długo trwają sesje sanomentologiczne podczas procesu Quantum Rich?

   Każda z 12 sesji indywidualnych zajmuje od godziny do nawet 3 godzin. Dlatego wygospodaruj na proces czas i uczyń go swym priorytetem. To nie jest kawa, którą możesz wypić lub nie. To kompletny proces prowadzący do wyrzucenia tego, co sprawia, że sama utrudniasz sobie życie prywatne i biznesowe.

   Ile czasu minie od pierwszej do ostatniej sesji? Ile zajmie skorzystanie z tej metody?

   Cała seria 12 sesji może trwać od 3 do 6 miesięcy. Po każdej z sesji w ramach procesu Quantum Rich potrzebna jest co najmniej tygodniowa przerwa. Tyle czasu potrzebuje Twój umysł, by oswoić się z każdym kolejnym krokiem.

    

   Proces może trwać dłużej niż 3 miesiące ze względu na Twoją dostępność czasową i Twoje indywidualne potrzeby. Jeśli jednak wydłuży się powyżej 6 miesięcy, zastrzegam sobie prawo do podniesienia ceny.

   Dlaczego warto skorzystać z sanomentologii, a nie z żadnej innej metody?

   W sanomentologii nie stosujemy przemocy wobec Twojej podświadomości. Jest wiele męskich metod radzenia sobie z programami. Każda z nich wygląda niby na bardzo mądrą. Problem w tym, że w podświadomości tkwi pamięć i emocje. I żadna z tych części Twojego umysłu nie lubi i nie uznaje przemocy.

    

   Jeśli znasz już sanomentologię, wiesz, jak to działa. Sesje indywidualne różnią się od programów grupowych tym, że skupiam całą moją uwagę na Tobie. Korzystam z pełnej palety narzędzi, jakimi dysponuję, by uwolnić Cię od Twojego problemu. Nie musisz czekać na swoją kolej.

   Czy mogę rozdzielić płatność na mniejsze raty? W tej chwili nie mam na to środków.

   Nie daję takiej możliwości celowo. Proces Quantum Rich zaprojektowałam dla osób, dla których ta inwestycja to nie jest problem. Jeśli w tej chwili nie osiągasz jeszcze odpowiednich dochodów, skorzystaj z moich programów grupowych.