BezpłatnE sesje sanomentologiczne

Zawsze mam pieniądze, klientów i czas


Uwolnimy paraliżujący lęk, że zabraknie pieniędzy i klientów.Zadbamy też o to, żeby został Ci czas dla siebie.Żeby pożyć, a nie tylko pracować.

Jak dobrze znasz to uczucie?

Ten lęk, który

trzyma Cię w beznadziejnej pracy, bo wypłata co miesiąc daje Ci złudne poczucie bezpieczeństwa.

Ten lęk, który

każe Ci zgadzać się na wszystko, czego klient chce, bo możesz go stracić.

Ten lęk, który

blokuje Twój potencjał i powstrzymuje przed podniesieniem cen.

Co rozpracujemy?

9

Zaczniemy od oczyszczenia umysłu z codziennych myśli i odzyskamy spokój.

9

Sprawdzimy jakbyś się czuła, gdybyś zawsze miała pieniądze, klientów i czas. I to poczucie, że to przecież takie oczywiste.

9

Zamienimy programy oparte na strachu na programy oparte na miłości, zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

9

Dostaniesz na własność króciutki rytuał, który w trudnej sytuacji pomoże Ci odrzucić strach i działać w zgodzie z sobą.

9

Poczujesz jak to jest, gdy zawsze masz pieniądze, klientów i czas na wszystko. Uwolnisz to, co może Cię od tego stanu odgradzać. Po to, by stał się on Twoją rzeczywistością. Na zawsze.

Jak to działa?

Na poziomie podświadomym rozwiążesz to, co blokuje w Tobie poczucie wolności finansowej. Być może nawet zasiejesz magnetyczne ziarna tego wspaniałego uczucia głęboko w sobie. A wtedy po prostu przyciągasz wszystko, co tę wolność daje. Ot tak. Samo do Ciebie przychodzi.

Kiedy przejdziesz ten cykl,

już nigdy nie będzie tak samo.

Zmiany są inicjowane przez Twoją podświadomość i zachodzą bez wysiłku. Po prostu słuchasz sesji, pozwalasz sobie widzieć obrazy i sceny. Nie musisz nic więcej robić. Nie grzebiesz w przeszłości. Nie tracisz czasu.  W efekcie zauważasz pozytywne zmiany w swoich emocjach, wyborach i w swoim zachowaniu.

Tak działa Sanomentologia. Daje sukces, zdrowie i szczęście bez wysiłku. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałaś, to najwyższa pora to zmienić.

Co jeszcze?

Cykl jest bezpłatny i daje możliwość przystąpienia do Ruchu Kobiet Wyzwolonych (nie tylko) Finansowo.

Zaczynamy w poniedziałek 27 marca  o godzinie 10 polskiego czasu.

Spotykamy się na Zoom, witamy z nowymi i starymi znajomymi. Kilkanaście minut później zaczynamy transmisję live na fanpage Aleksandra Dahai – Sanomentologia w praktyce. 

Spotkania trwają około 60 minut.

Co sądzą o wydarzeniu jego poprzedni uczestnicy?

W zeszłym roku dołączyłam do pierwszego bezpłatnego wydarzenia Oli i tak przekonałam się na własnej skórze jak działa sanomentologia.

Czekałam na nie wiele miesięcy, bo już wcześniej miałam okazję uczestniczyć w jednej takiej sesji z zamkiem i zajrzałam w głąb swojego umysłu. Nie był to zbyt przyjemny widok. Wiedziałam już wtedy, że potrzebuję więcej takich sesji, różnych innych sesji, żeby sobie pomóc, żeby odbudować te ruiny i poprawić jakość swojego życia. Chciałam jednak, zanim zdecyduję się na jakąś płatną subskrypcję, zobaczyć czy to naprawdę działa.

Wzięłam udział w wydarzeniu i codziennie odsłuchiwałam lajwy, a potem nagrania. CODZIENNIE. Przez miesiąc. Byłam zaskoczona skutecznością sanomentologii. Nigdy bym wcześniej nie przypuszczała, że jakaś babka z internetu będzie mówić do mojej podświadomości a ona jej posłucha…

Efekty były niemal od razu. Co prawda dołączyłam, żeby móc skutecznie prowadzić biznes i pozbyć się blokad i zalegających gdzieś głęboko niesprzyjających przekonań, a tymczasem wpłynęło to na mój wewnętrzny spokój i relacje z dziećmi. Widocznie podświadomość sama wie najlepiej, co trzeba naprawić w pierwszej kolejności. A było to zmęczenie, frustracja, złość. Co oczywiście też ma wpływ na prowadzenie biznesu.

To wydarzenie jest dla osób, które czują się wypalone, walczą z desperacją w biznesie, nie mają wiary w siebie, są przemęczone, czują, że działają niezgodnie ze sobą, że coś je blokuje, mają huśtawki nastrojów od ekscytacji do frustracji albo w jakikolwiek sposób czują, że mogłyby więcej, ale stoją w miejscu. Tak naprawdę każdy z nas skrywa jakieś traumy i negatywne przekonania, a dzięki sanomentologii można się z nimi bezboleśnie rozprawić.

Polecam:)

Agnieszka D.

Agnieszka dołączyła do Ruchu i wykupiła nagrania z wydarzenia, żeby je mieć na zawsze do dyspozycji.

Dołączyłam do wydarzenia, bo jak napisałaś o pomyśle na to wydarzenie to miałam już Prospera i Healsa. Fajnie działały, więc pomyślałam sobie, że skoro mam dobre efekty w Healsie, to czemu nie pójść o krok do przodu i nie spróbować sanomentologii w odniesieniu do biznesu. Więc się zapisałam.

Dużo się działo po wydarzeniu. Wzrosła pewność siebie i poczucie, że robię dobrą robotę i pomagam ludziom.

Polecam udział tym, którzy “nie wierzą” w działanie sanomentologii. Którzy obawiają się wydać pieniądze na program. Tu mogą spróbować za darmo i sprawdzić, jak to działa. O ile się odważą.

Ewelina

Ewelina dołączyła do Ruchu Kobiet Wyzwolonych i korzysta z subskrypcji Heals Like Magic

.