Ta sesja to wisienka na torcie całego procesu otwierającego na to, że zawsze mam pieniądze, klientów i czas.

To tu po raz pierwszy dodałam czas jako trzeci element. Bo co z tego, że mam klientów i pieniądze, jeśli nie mam czasu, żeby korzystać z uroków życia?

W tej sesji wchodzimy do wysokiego stanu świadomości Alfa w zaledwie minutę. Aby to było możliwe konieczne jest wejście w ten stan normalną drogą, a to dzieje się w sesji Miłość i Strach.

W stanie Alfa przechodzimy przez drzwi oznaczone “Zawsze mam pieniądze, klientów i czas”. Za tymi drzwiami rozwiązujesz wszystko, co oddziela Cię od tego stanu. Za tymi drzwiami może zdarzyć się wszystko. Z mojego doświadczenia wynika, że dzieją się tam bardzo złożone i mocne procesy. Jeszcze nigdy nie udało mi się zachować świadomości w czasie tej sesji. Odpływam za każdym razem, Ty też sobie na to pozwól. Efekty i zmiany są odczuwalne na bardzo wielu poziomach. U mnie to przed wszystkim większa dbałość o odpoczynek i czas naprawdę wolny. Zrelaksowane podejście do zarabiania pieniędzy. Większa kreatywność. Większa otwartość na rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiłam.

W przypadku tej sesji ustalanie tematu do rozwiązania chyba nie jest konieczne. Możesz po prostu zaufać, że podświadomość zrobi wszystko, co trzeba Ale jeśli czujesz, że konkretny temat tu pasuje – poproś podświadomość, żeby rozwiązała albo przywróciła do idealnej równowagi wszystko, co sie do niego przyczynia.

A gdy poczujesz, że po którymś razie już nic nie ma do rozwiązania to pomyśl:

  • jakich klientów chcesz mieć najbardziej? Takich najlepszych, którzy kupują bez zadawania miliona pytań, którzy są zaangażowani, mają fantastyczne efekty, polecają Ciebie innym? I dodawaj te elementy po kolei do intencji, z którą przystępujesz do sesji
  • ile chcesz mieć pieniędzy na inwestycje, ile na koncie, ile na specjalnym koncie na ekstra przyjemności? Ile to jest więcej niż potrzebujesz, więcej niż kiedykolwiek możesz potrzebować? I też dodaj te konkretne elementy do intencji przed sesją
  • na co chcesz mieć ten czas? ile razy chcesz jeździć na wakacje? Ile czasu chcesz pracować? Jak chcesz ten swój bezcenny czas spędzać?

Możliwości urozmaicenia tej sesji i dodania jej pikanterii jest mnóstwo. Każde otwarcie się na więcej i więcej przynosi coraz więcej możliwości.

Oczywiście możesz powtarzać tę sesję tak często, jak czujesz potrzebę.

Koniecznie przejdź sesję Miłość i Strach z dnia trzeciego zanim przystąpisz do tej sesji (tylko raz wystarczy).

Nagranie audio trwa 23 minuty.

Nagranie wideo trwa 60 minut.