Widzisz przed sobą

Bramy Snu

Wyobraź je sobie jako portale do nowych, nieograniczonych możliwości. Za Bramy Snu zaglądają najczęściej kobiety, które długo już były w drodze do swoich marzeń. Lecz Bramy są otwarte także dla tych mężczyzn, którzy akceptują wrażliwą, bardziej refleksyjną część swojej natury.

Warsztaty dla Sanomentologów

Chcesz zostać sanomentologiem? Tu szkolę osoby, które już pracują z klientami na różne sposoby i mają czystą intencję, by pomóc im jak najlepiej. To jedyny sposób, by otrzymać certyfikat sanomentologa od trenera, który uczy w języku polskim.

Proces na traumy 1:1

To proces, przez który prowadzę Cię osobiście. Pomagam Ci w nim uwolnić się mentalnie od przewlekłej choroby, migreny, uzależnień, toksycznych związków i relacji. I skończyć raz na zawsze z poczuciem winy oraz wyrzutami sumienia związanymi z traumą.

Ruch Kobiet Wyzwolonych Nie Tylko Finansowo

Społeczność oparta na programie subskrypcyjnym wspiera Cię, gdy chcesz w końcu wyzwolić się z ciężkiej pracy i zarabiać kwoty, które uznajesz za wymarzone. Stan Prosperity to zresztą nie tylko pieniądze, ale szczęście i spełnienie w każdej sferze życia.

Program Heals like Magic

Program subskrypcyjny dla osób, które chcą być zdrowe. Wolne od bólu emocjonalnego i fizycznego. Pragną odczuwać spokój, świetnie radzić sobie z emocjami. Mieć zdrowe poczucie własnej wartości, łatwo zasypiać. Przejść spokojnie zmianę, do której się szykują.

Zawsze mam klientów, pieniądze i czas

5 sesji sanomentologicznych, które otwierają na to, żeby mieć klientów, pieniądze i czas. Niezależnie od miejsca, w którym jesteś w finansach i biznesie zawsze możesz ustawić sobie to wszystko jeszcze lepiej i korzystniej dla Ciebie.

Wystarczy, że słuchasz sesji, by osiągnąć efekty. Nagrania audio możesz pobrać na zawsze i słuchać ich wielokrotnie.

Sesje sanomentologiczne 1:1

Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aenean magna ante, pulvinar eu mattis eu, pellentesque eu neque. Mauris laoreet auctor ante in viverra.

„Uczyń możliwym niemożliwe.
To działa. Nawet gdy w to nie wierzysz.”

Aleksandra Dahai